DJ

Антон
13 місце в рейтингу клубу · весь час
INSIGHT MAF CLUB ·Одеса · 26 ігор · остання гра 7 гру 2023
Одесса, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 26
Win-rate 61.5% 16/26
Бали 23.80 з них 7.80 допами Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 83.3% 5/6
мирний 55.6% 10/18
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 69.2%
мафія 6 23.1%
шериф 1 3.8%
дон 1 3.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 11.5% 66.7% 2/3
3 4 15.4% 50.0% 2/4
4 5 19.2% 60.0% 3/5
5 5 19.2% 60.0% 3/5
6 1 3.8% 100.0% 1/1
7 3 11.5% 66.7% 2/3
8 3 11.5% 33.3% 1/3
9 2 7.7% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 11.1% 50.0% 1/2
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 3 16.7% 33.3% 1/3
5 4 22.2% 50.0% 2/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 16.7% 66.7% 2/3
8 3 16.7% 33.3% 1/3
9 2 11.1% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 2 33.3% 50.0% 1/2
4 2 33.3% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.