Медик ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

3 місце в рейтингу клубу · весь час
Good People Mafia ·Кривий Ріг · 48 ігор · остання гра 8 вер 2024
Усі гравці клубу
Період
Ігор 48
Win-rate 56.3% 27/48
Бали 50.30 з них 24.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.51
ПУ · перший убитий 13
ЛХ 2+ 23.1% 3 із 13 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 11/11
дон 80.0% 4/5
мирний 41.4% 12/29
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 60.4%
мафія 11 22.9%
дон 5 10.4%
шериф 3 6.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
48 ігор · частки рахуються від них
1 6 12.5% 33.3% 2/6
2 8 16.7% 75.0% 6/8
3 4 8.3% 50.0% 2/4
4 5 10.4% 0.0% 0/5
5 3 6.2% 100.0% 3/3
6 3 6.2% 100.0% 3/3
7 5 10.4% 40.0% 2/5
8 5 10.4% 80.0% 4/5
9 3 6.2% 33.3% 1/3
10 6 12.5% 66.7% 4/6
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 13.8% 0.0% 0/4
2 6 20.7% 66.7% 4/6
3 3 10.3% 33.3% 1/3
4 3 10.3% 0.0% 0/3
5 1 3.4% 100.0% 1/1
6 2 6.9% 100.0% 2/2
7 3 10.3% 33.3% 1/3
8 2 6.9% 50.0% 1/2
9 1 3.4% 0.0% 0/1
10 4 13.8% 50.0% 2/4
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 2 18.2% 100.0% 2/2
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 18.2% 100.0% 2/2
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.