Ober

Vladimir Kulinkovich
15 місце в рейтингу клубу · весь час
ETERNAL MAFIA ·Маямі · 138 ігор · остання гра 23 лип 2025
Форт-Лодердейл, США · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 138
Win-rate 42.8% 59/138
Бали 111.60 з них 47.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.34
ПУ · перший убитий 17
ЛХ 2+ 29.4% 5 із 17 ПУ
Штрафи 0.80

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 59.1% 13/22
дон 57.9% 11/19
мирний 38.6% 32/83
шериф 21.4% 3/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 83 60.1%
мафія 22 15.9%
дон 19 13.8%
шериф 14 10.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
138 ігор · частки рахуються від них
1 7 5.1% 28.6% 2/7
2 12 8.7% 58.3% 7/12
3 8 5.8% 50.0% 4/8
4 11 8.0% 72.7% 8/11
5 26 18.8% 38.5% 10/26
6 16 11.6% 37.5% 6/16
7 14 10.1% 21.4% 3/14
8 12 8.7% 66.7% 8/12
9 16 11.6% 25.0% 4/16
10 16 11.6% 43.8% 7/16
83 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 3.6% 33.3% 1/3
2 9 10.8% 44.4% 4/9
3 6 7.2% 50.0% 3/6
4 6 7.2% 50.0% 3/6
5 10 12.0% 50.0% 5/10
6 8 9.6% 37.5% 3/8
7 13 15.7% 23.1% 3/13
8 8 9.6% 62.5% 5/8
9 14 16.9% 28.6% 4/14
10 6 7.2% 16.7% 1/6
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 7 50.0% 14.3% 1/7
6 3 21.4% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 2 14.3% 50.0% 1/2
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 3 13.6% 33.3% 1/3
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 1 4.5% 100.0% 1/1
4 2 9.1% 100.0% 2/2
5 5 22.7% 60.0% 3/5
6 3 13.6% 33.3% 1/3
7 1 4.5% 0.0% 0/1
8 1 4.5% 100.0% 1/1
9 1 4.5% 0.0% 0/1
10 4 18.2% 75.0% 3/4
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.3% 0.0% 0/1
2 2 10.5% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 15.8% 100.0% 3/3
5 4 21.1% 25.0% 1/4
6 2 10.5% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 15.8% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 21.1% 50.0% 2/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.