DURACELL

Altun Mursalli
4 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
ETERNAL MAFIA ·Маямі · 30 ігор за 2026 рік · 358 загалом · остання гра 6 сер 2026
Майами, США · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 30
Win-rate 46.7% 14/30
Бали 27.60 з них 4.60 допами Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 4/6
мафія 62.5% 5/8
мирний 33.3% 4/12
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 40.0%
мафія 8 26.7%
дон 6 20.0%
шериф 4 13.3%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
30 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 3.3% 0.0% 0/1
3 6 20.0% 50.0% 3/6
4 5 16.7% 60.0% 3/5
5 4 13.3% 25.0% 1/4
6 4 13.3% 50.0% 2/4
7 5 16.7% 60.0% 3/5
8 2 6.7% 50.0% 1/2
9 2 6.7% 50.0% 1/2
10 1 3.3% 0.0% 0/1
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 3 25.0% 0.0% 0/3
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 25.0% 50.0% 1/2
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 25.0% 100.0% 2/2
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 0.0% 0/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 100.0% 2/2
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.