маомао

Анна
28 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 63 гри за 2026 рік · 118 загалом · остання гра 31 лип 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 63
Win-rate 55.6% 35/63
Бали 64.40 з них 11.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 1.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 80.0% 4/5
мафія 60.0% 12/20
мирний 50.0% 18/36
дон 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 57.1%
мафія 20 31.7%
шериф 5 7.9%
дон 2 3.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
63 гри · частки рахуються від них
1 8 12.7% 50.0% 4/8
2 10 15.9% 60.0% 6/10
3 6 9.5% 16.7% 1/6
4 8 12.7% 62.5% 5/8
5 5 7.9% 60.0% 3/5
6 4 6.3% 50.0% 2/4
7 3 4.8% 33.3% 1/3
8 7 11.1% 71.4% 5/7
9 10 15.9% 70.0% 7/10
10 2 3.2% 50.0% 1/2
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 11.1% 25.0% 1/4
2 6 16.7% 33.3% 2/6
3 3 8.3% 33.3% 1/3
4 4 11.1% 75.0% 3/4
5 3 8.3% 33.3% 1/3
6 2 5.6% 100.0% 2/2
7 1 2.8% 0.0% 0/1
8 4 11.1% 75.0% 3/4
9 7 19.4% 57.1% 4/7
10 2 5.6% 50.0% 1/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 15.0% 66.7% 2/3
2 3 15.0% 100.0% 3/3
3 3 15.0% 0.0% 0/3
4 2 10.0% 50.0% 1/2
5 1 5.0% 100.0% 1/1
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 2 10.0% 50.0% 1/2
8 2 10.0% 50.0% 1/2
9 3 15.0% 100.0% 3/3
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 100.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.