LASARUS

Сергей
6 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 228 ігор за 2026 рік · остання гра 5 лис 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 228
Win-rate 40.8% 93/228
Бали 188.90 з них 32.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 29
ЛХ 2+ 25.0% 7 із 28 ПУ
Штрафи 4.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 53.5% 23/43
шериф 42.3% 11/26
дон 42.1% 8/19
мирний 36.4% 51/140

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 140 61.4%
мафія 43 18.9%
шериф 26 11.4%
дон 19 8.3%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
228 ігор · частки рахуються від них
1 29 12.7% 44.8% 13/29
2 38 16.7% 47.4% 18/38
3 38 16.7% 42.1% 16/38
4 27 11.8% 51.9% 14/27
5 24 10.5% 37.5% 9/24
6 11 4.8% 36.4% 4/11
7 15 6.6% 46.7% 7/15
8 19 8.3% 15.8% 3/19
9 17 7.5% 35.3% 6/17
10 10 4.4% 30.0% 3/10
140 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 18 12.9% 44.4% 8/18
2 23 16.4% 34.8% 8/23
3 19 13.6% 42.1% 8/19
4 17 12.1% 41.2% 7/17
5 16 11.4% 31.3% 5/16
6 6 4.3% 16.7% 1/6
7 8 5.7% 50.0% 4/8
8 13 9.3% 23.1% 3/13
9 12 8.6% 33.3% 4/12
10 8 5.7% 37.5% 3/8
26 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 15.4% 25.0% 1/4
2 4 15.4% 50.0% 2/4
3 3 11.5% 33.3% 1/3
4 3 11.5% 33.3% 1/3
5 2 7.7% 50.0% 1/2
6 2 7.7% 100.0% 2/2
7 3 11.5% 66.7% 2/3
8 3 11.5% 0.0% 0/3
9 2 7.7% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
43 гри за мафія · частки рахуються від них
1 4 9.3% 75.0% 3/4
2 9 20.9% 66.7% 6/9
3 10 23.3% 40.0% 4/10
4 5 11.6% 80.0% 4/5
5 6 14.0% 50.0% 3/6
6 2 4.7% 50.0% 1/2
7 1 2.3% 100.0% 1/1
8 1 2.3% 0.0% 0/1
9 3 7.0% 33.3% 1/3
10 2 4.7% 0.0% 0/2
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 15.8% 33.3% 1/3
2 2 10.5% 100.0% 2/2
3 6 31.6% 50.0% 3/6
4 2 10.5% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 3 15.8% 0.0% 0/3
8 2 10.5% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.