Мistress

Alesia
15 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 123 гри за 2026 рік · 128 загалом · остання гра 6 сер 2026
Бангкок, Таиланд · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 123
Win-rate 52.0% 64/123
Бали 115.60 з них 19.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 11
ЛХ 2+ 27.3% 3 із 11 ПУ
Штрафи 4.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 6/10
мафія 57.9% 11/19
мирний 52.6% 40/76
шериф 38.9% 7/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 76 61.8%
мафія 19 15.4%
шериф 18 14.6%
дон 10 8.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
123 гри · частки рахуються від них
1 10 8.1% 40.0% 4/10
2 7 5.7% 42.9% 3/7
3 14 11.4% 42.9% 6/14
4 10 8.1% 60.0% 6/10
5 10 8.1% 60.0% 6/10
6 15 12.2% 40.0% 6/15
7 15 12.2% 66.7% 10/15
8 21 17.1% 61.9% 13/21
9 12 9.8% 33.3% 4/12
10 9 7.3% 66.7% 6/9
76 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 7.9% 66.7% 4/6
2 6 7.9% 33.3% 2/6
3 7 9.2% 57.1% 4/7
4 6 7.9% 50.0% 3/6
5 6 7.9% 50.0% 3/6
6 9 11.8% 44.4% 4/9
7 8 10.5% 75.0% 6/8
8 15 19.7% 60.0% 9/15
9 9 11.8% 22.2% 2/9
10 4 5.3% 75.0% 3/4
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 11.1% 0.0% 0/2
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 3 16.7% 0.0% 0/3
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 2 11.1% 50.0% 1/2
6 2 11.1% 0.0% 0/2
7 4 22.2% 50.0% 2/4
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 1 5.6% 100.0% 1/1
10 1 5.6% 0.0% 0/1
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 15.8% 66.7% 2/3
4 2 10.5% 50.0% 1/2
5 2 10.5% 100.0% 2/2
6 3 15.8% 33.3% 1/3
7 1 5.3% 100.0% 1/1
8 3 15.8% 66.7% 2/3
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 3 15.8% 66.7% 2/3
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 2 20.0% 50.0% 1/2
8 2 20.0% 50.0% 1/2
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 1 10.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.