DimiTRUE

DimiTRUE
18 місце в рейтингу клубу · весь час
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 214 ігор · остання гра 19 лис 2024
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 214
Win-rate 45.3% 97/214
Бали 177.40 з них 86.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.40
ПУ · перший убитий 22
ЛХ 2+ 27.3% 6 із 22 ПУ
Штрафи 5.60

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 82.4% 14/17
мафія 58.1% 25/43
шериф 42.1% 8/19
мирний 37.0% 50/135

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 135 63.1%
мафія 43 20.1%
шериф 19 8.9%
дон 17 7.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
214 ігор · частки рахуються від них
1 21 9.8% 47.6% 10/21
2 17 7.9% 52.9% 9/17
3 16 7.5% 56.3% 9/16
4 15 7.0% 26.7% 4/15
5 17 7.9% 47.1% 8/17
6 26 12.1% 46.2% 12/26
7 21 9.8% 42.9% 9/21
8 15 7.0% 46.7% 7/15
9 33 15.4% 42.4% 14/33
10 33 15.4% 45.5% 15/33
135 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 18 13.3% 38.9% 7/18
2 12 8.9% 41.7% 5/12
3 7 5.2% 28.6% 2/7
4 5 3.7% 0.0% 0/5
5 11 8.1% 36.4% 4/11
6 20 14.8% 50.0% 10/20
7 13 9.6% 30.8% 4/13
8 10 7.4% 30.0% 3/10
9 20 14.8% 35.0% 7/20
10 19 14.1% 42.1% 8/19
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.3% 100.0% 1/1
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 1 5.3% 100.0% 1/1
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 3 15.8% 33.3% 1/3
7 3 15.8% 0.0% 0/3
8 1 5.3% 0.0% 0/1
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 4 21.1% 50.0% 2/4
43 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 4.7% 100.0% 2/2
2 2 4.7% 100.0% 2/2
3 5 11.6% 60.0% 3/5
4 6 14.0% 33.3% 2/6
5 1 2.3% 100.0% 1/1
6 2 4.7% 0.0% 0/2
7 5 11.6% 100.0% 5/5
8 2 4.7% 100.0% 2/2
9 12 27.9% 50.0% 6/12
10 6 14.0% 33.3% 2/6
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 5.9% 100.0% 1/1
3 3 17.6% 100.0% 3/3
4 3 17.6% 66.7% 2/3
5 3 17.6% 66.7% 2/3
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 11.8% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 23.5% 75.0% 3/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.