Контур

Павел
99 місце в рейтингу клубу · весь час
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 43 гри · остання гра 29 тра 2025
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — Laboratory Mafia Club
Усі гравці клубу
Період
Ігор 43
Win-rate 51.2% 22/43
Бали 42.60 з них 14.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.34
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
шериф 50.0% 1/2
мафія 50.0% 4/8
мирний 46.7% 14/30

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 69.8%
мафія 8 18.6%
дон 3 7.0%
шериф 2 4.7%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
43 гри · частки рахуються від них
1 2 4.7% 50.0% 1/2
2 3 7.0% 66.7% 2/3
3 1 2.3% 100.0% 1/1
4 3 7.0% 33.3% 1/3
5 2 4.7% 0.0% 0/2
6 2 4.7% 50.0% 1/2
7 7 16.3% 71.4% 5/7
8 10 23.3% 50.0% 5/10
9 4 9.3% 50.0% 2/4
10 9 20.9% 44.4% 4/9
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.7% 50.0% 1/2
2 2 6.7% 100.0% 2/2
3 1 3.3% 100.0% 1/1
4 2 6.7% 50.0% 1/2
5 1 3.3% 0.0% 0/1
6 1 3.3% 100.0% 1/1
7 5 16.7% 60.0% 3/5
8 6 20.0% 33.3% 2/6
9 3 10.0% 33.3% 1/3
10 7 23.3% 28.6% 2/7
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 25.0% 100.0% 2/2
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.