Bloger

Evgeniy Karpov
64 місце в рейтингу клубу · весь час
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 71 гра · остання гра 17 сер 2025
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — Laboratory Mafia Club
Усі гравці клубу
Період
Ігор 71
Win-rate 62.0% 44/71
Бали 76.00 з них 23.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 4 ПУ
Штрафи 2.80

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
шериф 75.0% 6/8
мафія 71.4% 15/21
мирний 51.4% 19/37

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 37 52.1%
мафія 21 29.6%
шериф 8 11.3%
дон 5 7.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
71 гра · частки рахуються від них
1 6 8.5% 50.0% 3/6
2 4 5.6% 75.0% 3/4
3 8 11.3% 87.5% 7/8
4 6 8.5% 83.3% 5/6
5 5 7.0% 60.0% 3/5
6 12 16.9% 58.3% 7/12
7 12 16.9% 58.3% 7/12
8 7 9.9% 28.6% 2/7
9 4 5.6% 50.0% 2/4
10 7 9.9% 71.4% 5/7
37 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 10.8% 50.0% 2/4
2 2 5.4% 50.0% 1/2
3 5 13.5% 80.0% 4/5
4 3 8.1% 66.7% 2/3
5 2 5.4% 50.0% 1/2
6 5 13.5% 40.0% 2/5
7 6 16.2% 66.7% 4/6
8 3 8.1% 0.0% 0/3
9 2 5.4% 0.0% 0/2
10 5 13.5% 60.0% 3/5
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 2 25.0% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 25.0% 100.0% 2/2
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 2 25.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 2 9.5% 50.0% 1/2
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 2 9.5% 100.0% 2/2
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 2 9.5% 50.0% 1/2
6 3 14.3% 66.7% 2/3
7 5 23.8% 60.0% 3/5
8 2 9.5% 50.0% 1/2
9 1 4.8% 100.0% 1/1
10 2 9.5% 100.0% 2/2
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 2 40.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.