Villanell

Галина
23 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 72 гри за 2026 рік · 199 загалом · остання гра 17 чер 2026
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — VANMO MAFIA TBILISI
Усі гравці клубу
Ігор 72
Win-rate 52.8% 38/72
Бали 74.30 з них 14.70 допами Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 9
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 8 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
шериф 60.0% 3/5
мирний 51.1% 23/45
мафія 47.1% 8/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 45 62.5%
мафія 17 23.6%
шериф 5 6.9%
дон 5 6.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
72 гри · частки рахуються від них
1 9 12.5% 55.6% 5/9
2 5 6.9% 40.0% 2/5
3 8 11.1% 37.5% 3/8
4 2 2.8% 50.0% 1/2
5 9 12.5% 55.6% 5/9
6 5 6.9% 0.0% 0/5
7 8 11.1% 87.5% 7/8
8 2 2.8% 0.0% 0/2
9 8 11.1% 37.5% 3/8
10 16 22.2% 75.0% 12/16
45 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 15.6% 42.9% 3/7
2 4 8.9% 50.0% 2/4
3 5 11.1% 40.0% 2/5
4 2 4.4% 50.0% 1/2
5 5 11.1% 40.0% 2/5
6 2 4.4% 0.0% 0/2
7 4 8.9% 100.0% 4/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 6 13.3% 33.3% 2/6
10 10 22.2% 70.0% 7/10
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 2 40.0% 100.0% 2/2
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 1 5.9% 0.0% 0/1
3 1 5.9% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 17.6% 66.7% 2/3
6 2 11.8% 0.0% 0/2
7 2 11.8% 100.0% 2/2
8 2 11.8% 0.0% 0/2
9 1 5.9% 0.0% 0/1
10 4 23.5% 75.0% 3/4
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.