Виконтесса

Милена
31 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 69 ігор за 2026 рік · 79 загалом · остання гра 11 вер 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 69
Win-rate 44.9% 31/69
Бали 56.50 з них 7.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 6 ПУ
Штрафи 2.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
дон 62.5% 5/8
мафія 46.2% 6/13
мирний 40.0% 18/45

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 45 65.2%
мафія 13 18.8%
дон 8 11.6%
шериф 3 4.3%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
69 ігор · частки рахуються від них
1 5 7.2% 60.0% 3/5
2 5 7.2% 40.0% 2/5
3 6 8.7% 33.3% 2/6
4 10 14.5% 70.0% 7/10
5 9 13.0% 55.6% 5/9
6 11 15.9% 27.3% 3/11
7 4 5.8% 50.0% 2/4
8 9 13.0% 33.3% 3/9
9 5 7.2% 60.0% 3/5
10 5 7.2% 20.0% 1/5
45 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 6.7% 33.3% 1/3
2 3 6.7% 66.7% 2/3
3 3 6.7% 33.3% 1/3
4 8 17.8% 62.5% 5/8
5 6 13.3% 50.0% 3/6
6 8 17.8% 12.5% 1/8
7 3 6.7% 66.7% 2/3
8 7 15.6% 28.6% 2/7
9 2 4.4% 50.0% 1/2
10 2 4.4% 0.0% 0/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 100.0% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 2 15.4% 0.0% 0/2
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 2 15.4% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 15.4% 100.0% 2/2
10 2 15.4% 0.0% 0/2
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 25.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 25.0% 50.0% 1/2
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.