Pikachu

Valentina
33 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 51 гра за 2026 рік · 105 загалом · остання гра 18 лип 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 51
Win-rate 56.9% 29/51
Бали 54.70 з них 12.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 2.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
мирний 59.1% 13/22
мафія 56.3% 9/16
шериф 44.4% 4/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 43.1%
мафія 16 31.4%
шериф 9 17.6%
дон 4 7.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
51 гра · частки рахуються від них
1 3 5.9% 66.7% 2/3
2 5 9.8% 60.0% 3/5
3 3 5.9% 0.0% 0/3
4 3 5.9% 33.3% 1/3
5 3 5.9% 66.7% 2/3
6 4 7.8% 75.0% 3/4
7 5 9.8% 60.0% 3/5
8 8 15.7% 50.0% 4/8
9 7 13.7% 100.0% 7/7
10 10 19.6% 40.0% 4/10
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 3 13.6% 66.7% 2/3
3 2 9.1% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 9.1% 50.0% 1/2
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 2 9.1% 50.0% 1/2
8 4 18.2% 75.0% 3/4
9 1 4.5% 100.0% 1/1
10 4 18.2% 75.0% 3/4
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 2 22.2% 100.0% 2/2
10 3 33.3% 33.3% 1/3
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 2 12.5% 100.0% 2/2
8 3 18.8% 33.3% 1/3
9 2 12.5% 100.0% 2/2
10 3 18.8% 0.0% 0/3
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.