ЗОЛУШКА

Анастасия
49 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 23 гри за 2026 рік · остання гра 3 чер 2026
Одесса, Украина · домашній клуб — THE EIGHT
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 23
Win-rate 69.6% 16/23
Бали 31.60 з них 9.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.40
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 2/2
дон 100.0% 4/4
мафія 80.0% 4/5
мирний 50.0% 6/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 52.2%
мафія 5 21.7%
дон 4 17.4%
шериф 2 8.7%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 6 26.1% 50.0% 3/6
2 1 4.3% 100.0% 1/1
3 3 13.0% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 13.0% 100.0% 3/3
6 1 4.3% 100.0% 1/1
7 2 8.7% 100.0% 2/2
8 1 4.3% 100.0% 1/1
9 2 8.7% 50.0% 1/2
10 4 17.4% 50.0% 2/4
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 33.3% 25.0% 1/4
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 2 16.7% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 40.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.