Без Свидетелей

Егор
58 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 28 ігор за 2026 рік · остання гра 16 сер 2026
Тбилиси, Грузия
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 28
Win-rate 42.9% 12/28
Бали 23.40 з них 3.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 52.9% 9/17
мафія 42.9% 3/7
шериф 0.0% 0/2
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 60.7%
мафія 7 25.0%
шериф 2 7.1%
дон 2 7.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 4 14.3% 50.0% 2/4
2 1 3.6% 0.0% 0/1
3 3 10.7% 100.0% 3/3
4 5 17.9% 20.0% 1/5
5 3 10.7% 33.3% 1/3
6 2 7.1% 50.0% 1/2
7 3 10.7% 66.7% 2/3
8 3 10.7% 33.3% 1/3
9 2 7.1% 50.0% 1/2
10 2 7.1% 0.0% 0/2
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 11.8% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 11.8% 100.0% 2/2
4 2 11.8% 0.0% 0/2
5 2 11.8% 50.0% 1/2
6 2 11.8% 50.0% 1/2
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 3 17.6% 33.3% 1/3
9 1 5.9% 100.0% 1/1
10 2 11.8% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 0.0% 0/2
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.