Grif

Vladimir
52 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 33 гри за 2026 рік · 77 загалом · остання гра 9 сер 2026
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — VANMO MAFIA TBILISI
Усі гравці клубу
Ігор 33
Win-rate 48.5% 16/33
Бали 29.60 з них 5.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 1.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 50.0% 3/6
мирний 42.1% 8/19
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 57.6%
мафія 6 18.2%
дон 5 15.2%
шериф 3 9.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 2 6.1% 0.0% 0/2
2 2 6.1% 50.0% 1/2
3 8 24.2% 75.0% 6/8
4 5 15.2% 40.0% 2/5
5 6 18.2% 50.0% 3/6
6 2 6.1% 50.0% 1/2
7 3 9.1% 66.7% 2/3
8 1 3.0% 0.0% 0/1
9 2 6.1% 0.0% 0/2
10 2 6.1% 50.0% 1/2
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 10.5% 0.0% 0/2
2 1 5.3% 100.0% 1/1
3 6 31.6% 66.7% 4/6
4 4 21.1% 25.0% 1/4
5 3 15.8% 66.7% 2/3
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 5.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.3% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 66.7% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 33.3% 50.0% 1/2
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 2 33.3% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 40.0% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.