Коррадо

Сопрано
2 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 339 ігор за 2026 рік · остання гра 5 лис 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 339
Win-rate 42.5% 144/339
Бали 284.50 з них 49.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 21
ЛХ 2+ 14.3% 3 із 21 ПУ
Штрафи 10.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.9% 42/69
шериф 41.7% 15/36
дон 40.0% 12/30
мирний 36.8% 75/204

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 204 60.2%
мафія 69 20.4%
шериф 36 10.6%
дон 30 8.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
339 ігор · частки рахуються від них
1 19 5.6% 21.1% 4/19
2 25 7.4% 60.0% 15/25
3 24 7.1% 50.0% 12/24
4 17 5.0% 41.2% 7/17
5 30 8.8% 46.7% 14/30
6 37 10.9% 43.2% 16/37
7 43 12.7% 44.2% 19/43
8 42 12.4% 42.9% 18/42
9 49 14.5% 49.0% 24/49
10 53 15.6% 28.3% 15/53
204 гри за мирний · частки рахуються від них
1 14 6.9% 21.4% 3/14
2 12 5.9% 58.3% 7/12
3 10 4.9% 40.0% 4/10
4 11 5.4% 36.4% 4/11
5 22 10.8% 45.5% 10/22
6 22 10.8% 45.5% 10/22
7 24 11.8% 33.3% 8/24
8 29 14.2% 31.0% 9/29
9 31 15.2% 45.2% 14/31
10 29 14.2% 20.7% 6/29
36 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 2.8% 0.0% 0/1
2 5 13.9% 60.0% 3/5
3 3 8.3% 66.7% 2/3
4 1 2.8% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 11.1% 50.0% 2/4
7 5 13.9% 40.0% 2/5
8 3 8.3% 66.7% 2/3
9 5 13.9% 40.0% 2/5
10 9 25.0% 22.2% 2/9
69 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 5.8% 25.0% 1/4
2 7 10.1% 57.1% 4/7
3 9 13.0% 66.7% 6/9
4 4 5.8% 50.0% 2/4
5 3 4.3% 66.7% 2/3
6 7 10.1% 57.1% 4/7
7 11 15.9% 63.6% 7/11
8 3 4.3% 66.7% 2/3
9 11 15.9% 63.6% 7/11
10 10 14.5% 70.0% 7/10
30 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 3.3% 100.0% 1/1
3 2 6.7% 0.0% 0/2
4 1 3.3% 100.0% 1/1
5 5 16.7% 40.0% 2/5
6 4 13.3% 0.0% 0/4
7 3 10.0% 66.7% 2/3
8 7 23.3% 71.4% 5/7
9 2 6.7% 50.0% 1/2
10 5 16.7% 0.0% 0/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.