Ron

Артур
61 місце в рейтингу клубу · весь час
Cappuccino Mafia Club ·Вінниця · 49 ігор · остання гра 18 гру 2025
Винница, Украина · домашній клуб — Vinnytsia Mafia Club
Усі гравці клубу
Період
Ігор 49
Win-rate 57.1% 28/49
Бали 51.90 з них 17.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.35
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 4 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
мирний 60.0% 18/30
дон 57.1% 4/7
мафія 44.4% 4/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 61.2%
мафія 9 18.4%
дон 7 14.3%
шериф 3 6.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
49 ігор · частки рахуються від них
1 7 14.3% 42.9% 3/7
2 2 4.1% 50.0% 1/2
3 2 4.1% 0.0% 0/2
4 5 10.2% 80.0% 4/5
5 4 8.2% 50.0% 2/4
6 6 12.2% 66.7% 4/6
7 4 8.2% 75.0% 3/4
8 2 4.1% 100.0% 2/2
9 10 20.4% 50.0% 5/10
10 7 14.3% 57.1% 4/7
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 10.0% 33.3% 1/3
2 1 3.3% 0.0% 0/1
3 1 3.3% 0.0% 0/1
4 3 10.0% 66.7% 2/3
5 4 13.3% 50.0% 2/4
6 4 13.3% 50.0% 2/4
7 3 10.0% 66.7% 2/3
8 1 3.3% 100.0% 1/1
9 7 23.3% 71.4% 5/7
10 3 10.0% 100.0% 3/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 66.7% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 44.4% 50.0% 2/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 22.2% 0.0% 0/2
10 1 11.1% 0.0% 0/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 3 42.9% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.