Пейн

Ruslan
46 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Cappuccino Mafia Club ·Вінниця · 32 гри за 2026 рік · 35 загалом · остання гра 26 чер 2026
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 32
Win-rate 37.5% 12/32
Бали 24.70 з них 4.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 1.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 2/2
мафія 50.0% 4/8
дон 50.0% 2/4
мирний 22.2% 4/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 56.2%
мафія 8 25.0%
дон 4 12.5%
шериф 2 6.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 4 12.5% 50.0% 2/4
2 4 12.5% 25.0% 1/4
3 5 15.6% 20.0% 1/5
4 3 9.4% 33.3% 1/3
5 5 15.6% 40.0% 2/5
6 4 12.5% 25.0% 1/4
7 4 12.5% 25.0% 1/4
8 1 3.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 6.2% 100.0% 2/2
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 16.7% 33.3% 1/3
2 2 11.1% 0.0% 0/2
3 2 11.1% 0.0% 0/2
4 1 5.6% 0.0% 0/1
5 2 11.1% 0.0% 0/2
6 3 16.7% 33.3% 1/3
7 3 16.7% 0.0% 0/3
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.6% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 37.5% 33.3% 1/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 50.0% 50.0% 1/2
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.