M1roN

Владислав
12 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Cappuccino Mafia Club ·Вінниця · 82 гри за 2026 рік · 201 загалом · остання гра 26 сер 2026
Свердловск, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 82
Win-rate 48.8% 40/82
Бали 80.80 з них 16.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 6 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 85.7% 6/7
мафія 56.3% 9/16
шериф 44.4% 4/9
мирний 42.0% 21/50

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 50 61.0%
мафія 16 19.5%
шериф 9 11.0%
дон 7 8.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
82 гри · частки рахуються від них
1 12 14.6% 66.7% 8/12
2 3 3.7% 0.0% 0/3
3 9 11.0% 66.7% 6/9
4 5 6.1% 60.0% 3/5
5 6 7.3% 50.0% 3/6
6 9 11.0% 11.1% 1/9
7 8 9.8% 37.5% 3/8
8 9 11.0% 55.6% 5/9
9 9 11.0% 55.6% 5/9
10 12 14.6% 50.0% 6/12
50 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 14.0% 57.1% 4/7
2 3 6.0% 0.0% 0/3
3 4 8.0% 25.0% 1/4
4 3 6.0% 33.3% 1/3
5 4 8.0% 50.0% 2/4
6 4 8.0% 0.0% 0/4
7 4 8.0% 50.0% 2/4
8 5 10.0% 60.0% 3/5
9 6 12.0% 50.0% 3/6
10 10 20.0% 50.0% 5/10
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 100.0% 2/2
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 0.0% 0/2
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 25.0% 75.0% 3/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 25.0% 25.0% 1/4
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 2 12.5% 50.0% 1/2
9 3 18.8% 66.7% 2/3
10 1 6.2% 100.0% 1/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 100.0% 2/2
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.