Issei Sagawa

Yusufov Ruslan
25 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Cappuccino Mafia Club ·Вінниця · 36 ігор за 2026 рік · 272 загалом · остання гра 26 сер 2026
Винница, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 36
Win-rate 66.7% 24/36
Бали 46.70 з них 12.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.34
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 33.3% 1 із 3 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мирний 66.7% 14/21
шериф 66.7% 2/3
мафія 57.1% 4/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 58.3%
мафія 7 19.4%
дон 5 13.9%
шериф 3 8.3%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 7 19.4% 85.7% 6/7
2 7 19.4% 71.4% 5/7
3 4 11.1% 50.0% 2/4
4 1 2.8% 100.0% 1/1
5 2 5.6% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 8.3% 66.7% 2/3
8 1 2.8% 100.0% 1/1
9 2 5.6% 100.0% 2/2
10 9 25.0% 44.4% 4/9
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 6 28.6% 100.0% 6/6
2 5 23.8% 60.0% 3/5
3 4 19.0% 50.0% 2/4
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 1 4.8% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 9.5% 0.0% 0/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 66.7% 50.0% 1/2
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 4 57.1% 50.0% 2/4
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 40.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.