Янголятко

Тетяна
30 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Cappuccino Mafia Club ·Вінниця · 42 гри за 2026 рік · 227 загалом · остання гра 26 сер 2026
Винница, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 42
Win-rate 45.2% 19/42
Бали 38.90 з них 7.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 66.7% 2 із 3 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.6% 5/9
мирний 48.0% 12/25
дон 40.0% 2/5
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 59.5%
мафія 9 21.4%
дон 5 11.9%
шериф 3 7.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
42 гри · частки рахуються від них
1 4 9.5% 100.0% 4/4
2 5 11.9% 0.0% 0/5
3 4 9.5% 75.0% 3/4
4 5 11.9% 60.0% 3/5
5 5 11.9% 40.0% 2/5
6 2 4.8% 50.0% 1/2
7 2 4.8% 0.0% 0/2
8 4 9.5% 50.0% 2/4
9 6 14.3% 33.3% 2/6
10 5 11.9% 40.0% 2/5
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 12.0% 100.0% 3/3
2 2 8.0% 0.0% 0/2
3 1 4.0% 100.0% 1/1
4 5 20.0% 60.0% 3/5
5 3 12.0% 33.3% 1/3
6 1 4.0% 100.0% 1/1
7 2 8.0% 0.0% 0/2
8 3 12.0% 33.3% 1/3
9 4 16.0% 25.0% 1/4
10 1 4.0% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 3 33.3% 33.3% 1/3
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.