Наомі

Ольга
3 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Cappuccino Mafia Club ·Вінниця · 168 ігор за 2026 рік · 284 загалом · остання гра 31 сер 2026
Винница, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 168
Win-rate 48.8% 82/168
Бали 163.10 з них 33.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 19
ЛХ 2+ 10.5% 2 із 19 ПУ
Штрафи 3.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 10/15
шериф 55.0% 11/20
мирний 49.5% 51/103
мафія 33.3% 10/30

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 103 61.3%
мафія 30 17.9%
шериф 20 11.9%
дон 15 8.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
168 ігор · частки рахуються від них
1 17 10.1% 58.8% 10/17
2 15 8.9% 46.7% 7/15
3 18 10.7% 50.0% 9/18
4 22 13.1% 50.0% 11/22
5 11 6.5% 45.5% 5/11
6 18 10.7% 33.3% 6/18
7 12 7.1% 58.3% 7/12
8 15 8.9% 53.3% 8/15
9 22 13.1% 36.4% 8/22
10 18 10.7% 61.1% 11/18
103 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 7.8% 62.5% 5/8
2 9 8.7% 55.6% 5/9
3 10 9.7% 30.0% 3/10
4 15 14.6% 46.7% 7/15
5 3 2.9% 33.3% 1/3
6 12 11.7% 41.7% 5/12
7 7 6.8% 71.4% 5/7
8 11 10.7% 63.6% 7/11
9 17 16.5% 41.2% 7/17
10 11 10.7% 54.5% 6/11
20 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 20.0% 25.0% 1/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 20.0% 100.0% 4/4
4 1 5.0% 100.0% 1/1
5 2 10.0% 0.0% 0/2
6 3 15.0% 33.3% 1/3
7 1 5.0% 100.0% 1/1
8 2 10.0% 50.0% 1/2
9 2 10.0% 50.0% 1/2
10 1 5.0% 100.0% 1/1
30 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 10.0% 66.7% 2/3
2 5 16.7% 20.0% 1/5
3 3 10.0% 66.7% 2/3
4 6 20.0% 50.0% 3/6
5 2 6.7% 100.0% 2/2
6 3 10.0% 0.0% 0/3
7 2 6.7% 0.0% 0/2
8 1 3.3% 0.0% 0/1
9 3 10.0% 0.0% 0/3
10 2 6.7% 0.0% 0/2
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 13.3% 100.0% 2/2
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 26.7% 50.0% 2/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 13.3% 50.0% 1/2
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 26.7% 100.0% 4/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.