M_J

Mari Jurkhadze
20 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Camorra Tbilisi ·Тбілісі · 35 ігор за 2026 рік · 64 загалом · остання гра 16 жов 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 35
Win-rate 45.7% 16/35
Бали 34.40 з них 8.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 33.3% 1 із 3 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
дон 66.7% 2/3
шериф 50.0% 2/4
мирний 37.5% 9/24

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 68.6%
шериф 4 11.4%
мафія 4 11.4%
дон 3 8.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
35 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.9% 0.0% 0/1
2 2 5.7% 50.0% 1/2
3 2 5.7% 50.0% 1/2
4 3 8.6% 0.0% 0/3
5 9 25.7% 44.4% 4/9
6 3 8.6% 0.0% 0/3
7 2 5.7% 0.0% 0/2
8 5 14.3% 80.0% 4/5
9 5 14.3% 80.0% 4/5
10 3 8.6% 66.7% 2/3
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.2% 0.0% 0/1
2 1 4.2% 100.0% 1/1
3 1 4.2% 0.0% 0/1
4 3 12.5% 0.0% 0/3
5 8 33.3% 37.5% 3/8
6 3 12.5% 0.0% 0/3
7 1 4.2% 0.0% 0/1
8 3 12.5% 100.0% 3/3
9 3 12.5% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 66.7% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.