SandroT

SandroT
13 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Camorra Tbilisi ·Тбілісі · 58 ігор за 2026 рік · 63 загалом · остання гра 9 жов 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 58
Win-rate 36.2% 21/58
Бали 45.20 з них 7.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 20.0% 1 із 5 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 83.3% 5/6
дон 75.0% 3/4
мирний 27.9% 12/43
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 43 74.1%
мафія 6 10.3%
шериф 5 8.6%
дон 4 6.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
58 ігор · частки рахуються від них
1 2 3.4% 0.0% 0/2
2 14 24.1% 42.9% 6/14
3 7 12.1% 42.9% 3/7
4 12 20.7% 33.3% 4/12
5 10 17.2% 30.0% 3/10
6 4 6.9% 25.0% 1/4
7 3 5.2% 0.0% 0/3
8 3 5.2% 66.7% 2/3
9 2 3.4% 50.0% 1/2
10 1 1.7% 100.0% 1/1
43 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 4.7% 0.0% 0/2
2 6 14.0% 16.7% 1/6
3 5 11.6% 40.0% 2/5
4 10 23.3% 30.0% 3/10
5 9 20.9% 22.2% 2/9
6 4 9.3% 25.0% 1/4
7 3 7.0% 0.0% 0/3
8 1 2.3% 100.0% 1/1
9 2 4.7% 50.0% 1/2
10 1 2.3% 100.0% 1/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 2 40.0% 50.0% 1/2
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 50.0% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 100.0% 75.0% 3/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.