Scorpion (camorra)

Bakari
22 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Camorra Tbilisi ·Тбілісі · 39 ігор за 2026 рік · 48 загалом · остання гра 18 вер 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 39
Win-rate 41.0% 16/39
Бали 32.50 з них 5.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 1.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 80.0% 4/5
дон 50.0% 1/2
мирний 38.5% 10/26
шериф 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 66.7%
шериф 6 15.4%
мафія 5 12.8%
дон 2 5.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 4 10.3% 50.0% 2/4
2 3 7.7% 66.7% 2/3
3 3 7.7% 33.3% 1/3
4 5 12.8% 20.0% 1/5
5 1 2.6% 0.0% 0/1
6 6 15.4% 50.0% 3/6
7 3 7.7% 33.3% 1/3
8 8 20.5% 37.5% 3/8
9 5 12.8% 40.0% 2/5
10 1 2.6% 100.0% 1/1
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.8% 100.0% 1/1
2 2 7.7% 50.0% 1/2
3 2 7.7% 50.0% 1/2
4 4 15.4% 0.0% 0/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 15.4% 75.0% 3/4
7 3 11.5% 33.3% 1/3
8 5 19.2% 20.0% 1/5
9 4 15.4% 25.0% 1/4
10 1 3.8% 100.0% 1/1
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 2 33.3% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 40.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.