Chili7

Levan
16 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Camorra Tbilisi ·Тбілісі · 40 ігор за 2026 рік · 52 загалом · остання гра 5 вер 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 40
Win-rate 50.0% 20/40
Бали 38.10 з них 8.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 1.90

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 69.2% 9/13
шериф 60.0% 3/5
дон 44.4% 4/9
мирний 30.8% 4/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 32.5%
мафія 13 32.5%
дон 9 22.5%
шериф 5 12.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 8 20.0% 75.0% 6/8
2 3 7.5% 66.7% 2/3
3 6 15.0% 16.7% 1/6
4 3 7.5% 66.7% 2/3
5 6 15.0% 33.3% 2/6
6 3 7.5% 33.3% 1/3
7 4 10.0% 50.0% 2/4
8 4 10.0% 50.0% 2/4
9 2 5.0% 100.0% 2/2
10 1 2.5% 0.0% 0/1
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 15.4% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 15.4% 0.0% 0/2
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 2 15.4% 0.0% 0/2
7 3 23.1% 33.3% 1/3
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 40.0% 50.0% 1/2
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 23.1% 100.0% 3/3
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 2 15.4% 0.0% 0/2
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 22.2% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.