Hisoka

irakli
27 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Camorra Tbilisi ·Тбілісі · 25 ігор за 2026 рік · 37 загалом · остання гра 17 жов 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 25
Win-rate 56.0% 14/25
Бали 25.70 з них 4.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 80.0% 4/5
дон 50.0% 3/6
мирний 46.2% 6/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 52.0%
дон 6 24.0%
мафія 5 20.0%
шериф 1 4.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 5 20.0% 40.0% 2/5
2 3 12.0% 100.0% 3/3
3 1 4.0% 0.0% 0/1
4 2 8.0% 100.0% 2/2
5 1 4.0% 100.0% 1/1
6 5 20.0% 60.0% 3/5
7 1 4.0% 0.0% 0/1
8 5 20.0% 40.0% 2/5
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 8.0% 50.0% 1/2
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 15.4% 0.0% 0/2
2 3 23.1% 100.0% 3/3
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 23.1% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.7% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 100.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 40.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 33.3% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.