Tokss

Tokss
21 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Camorra Tbilisi ·Тбілісі · 32 гри за 2026 рік · 51 загалом · остання гра 16 сер 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 32
Win-rate 50.0% 16/32
Бали 34.20 з них 8.60 допами Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 100.0% 2 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
шериф 60.0% 3/5
мафія 55.6% 5/9
мирний 30.8% 4/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 40.6%
мафія 9 28.1%
шериф 5 15.6%
дон 5 15.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 5 15.6% 20.0% 1/5
2 2 6.2% 100.0% 2/2
3 3 9.4% 66.7% 2/3
4 2 6.2% 50.0% 1/2
5 3 9.4% 66.7% 2/3
6 2 6.2% 100.0% 2/2
7 2 6.2% 0.0% 0/2
8 5 15.6% 100.0% 5/5
9 5 15.6% 20.0% 1/5
10 3 9.4% 0.0% 0/3
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 23.1% 33.3% 1/3
2 2 15.4% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 15.4% 0.0% 0/2
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 3 23.1% 0.0% 0/3
10 1 7.7% 0.0% 0/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 40.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 22.2% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 22.2% 100.0% 2/2
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 40.0% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.