Ma3sTro

Junior
32 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Camorra Tbilisi ·Тбілісі · 20 ігор за 2026 рік · 26 загалом · остання гра 24 жов 2026
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — Laboratory Mafia Club
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 20
Win-rate 45.0% 9/20
Бали 19.20 з них 4.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 66.7% 4/6
мирний 36.4% 4/11
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 55.0%
мафія 6 30.0%
шериф 2 10.0%
дон 1 5.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
20 ігор · частки рахуються від них
1 1 5.0% 100.0% 1/1
2 3 15.0% 66.7% 2/3
3 2 10.0% 50.0% 1/2
4 4 20.0% 25.0% 1/4
5 1 5.0% 100.0% 1/1
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 2 10.0% 100.0% 2/2
8 1 5.0% 100.0% 1/1
9 3 15.0% 0.0% 0/3
10 2 10.0% 0.0% 0/2
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 3 27.3% 33.3% 1/3
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 27.3% 0.0% 0/3
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 33.3% 0.0% 0/2
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.