Slayer

Madi
6 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Camorra Tbilisi ·Тбілісі · 59 ігор за 2026 рік · 91 загалом · остання гра 24 жов 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 59
Win-rate 50.8% 30/59
Бали 58.60 з них 11.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 5 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 84.6% 11/13
дон 42.9% 3/7
мирний 41.2% 14/34
шериф 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 57.6%
мафія 13 22.0%
дон 7 11.9%
шериф 5 8.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
59 ігор · частки рахуються від них
1 8 13.6% 62.5% 5/8
2 12 20.3% 50.0% 6/12
3 7 11.9% 71.4% 5/7
4 6 10.2% 33.3% 2/6
5 2 3.4% 50.0% 1/2
6 2 3.4% 0.0% 0/2
7 6 10.2% 33.3% 2/6
8 2 3.4% 50.0% 1/2
9 6 10.2% 50.0% 3/6
10 8 13.6% 62.5% 5/8
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.9% 50.0% 1/2
2 6 17.6% 50.0% 3/6
3 5 14.7% 60.0% 3/5
4 3 8.8% 33.3% 1/3
5 2 5.9% 50.0% 1/2
6 2 5.9% 0.0% 0/2
7 4 11.8% 25.0% 1/4
8 2 5.9% 50.0% 1/2
9 5 14.7% 40.0% 2/5
10 3 8.8% 33.3% 1/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 40.0% 100.0% 2/2
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 15.4% 100.0% 2/2
2 3 23.1% 66.7% 2/3
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 30.8% 100.0% 4/4
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 28.6% 0.0% 0/2
2 2 28.6% 50.0% 1/2
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.