LASHOWSKY

Lasha Khunjgurua
23 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Camorra Tbilisi ·Тбілісі · 33 гри за 2026 рік · 43 загалом · остання гра 4 лип 2026
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — ParadoX
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 33
Win-rate 42.4% 14/33
Бали 30.90 з них 8.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 5 ПУ
Штрафи 1.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 4/6
дон 50.0% 3/6
мирний 37.5% 6/16
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 48.5%
мафія 6 18.2%
дон 6 18.2%
шериф 5 15.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 7 21.2% 42.9% 3/7
2 2 6.1% 0.0% 0/2
3 1 3.0% 0.0% 0/1
4 2 6.1% 100.0% 2/2
5 1 3.0% 100.0% 1/1
6 4 12.1% 0.0% 0/4
7 3 9.1% 66.7% 2/3
8 5 15.2% 80.0% 4/5
9 3 9.1% 33.3% 1/3
10 5 15.2% 20.0% 1/5
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 18.8% 0.0% 0/3
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 2 12.5% 0.0% 0/2
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 2 12.5% 0.0% 0/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 40.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 33.3% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 33.3% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 33.3% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.