ReFeReee

Vika sakhuria
25 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Camorra Tbilisi ·Тбілісі · 37 ігор за 2026 рік · остання гра 9 жов 2026
Тбилиси, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 37
Win-rate 45.9% 17/37
Бали 28.80 з них 4.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 4.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
шериф 50.0% 2/4
мирний 43.5% 10/23
мафія 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 62.2%
мафія 8 21.6%
шериф 4 10.8%
дон 2 5.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 3 8.1% 33.3% 1/3
2 4 10.8% 0.0% 0/4
3 5 13.5% 80.0% 4/5
4 6 16.2% 50.0% 3/6
5 5 13.5% 20.0% 1/5
6 1 2.7% 100.0% 1/1
7 2 5.4% 50.0% 1/2
8 5 13.5% 60.0% 3/5
9 2 5.4% 50.0% 1/2
10 4 10.8% 50.0% 2/4
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.3% 0.0% 0/1
2 2 8.7% 0.0% 0/2
3 4 17.4% 75.0% 3/4
4 5 21.7% 40.0% 2/5
5 3 13.0% 0.0% 0/3
6 1 4.3% 100.0% 1/1
7 2 8.7% 50.0% 1/2
8 3 13.0% 66.7% 2/3
9 1 4.3% 0.0% 0/1
10 1 4.3% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 25.0% 50.0% 1/2
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.