babadzi

tazo
18 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Camorra Tbilisi ·Тбілісі · 35 ігор за 2026 рік · 53 загалом · остання гра 24 жов 2026
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — ParadoX
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 35
Win-rate 45.7% 16/35
Бали 36.30 з них 10.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 9
ЛХ 2+ 44.4% 4 із 9 ПУ
Штрафи 0.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мафія 55.6% 5/9
мирний 43.8% 7/16
шериф 14.3% 1/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 45.7%
мафія 9 25.7%
шериф 7 20.0%
дон 3 8.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
35 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.9% 0.0% 0/1
2 2 5.7% 0.0% 0/2
3 6 17.1% 50.0% 3/6
4 2 5.7% 50.0% 1/2
5 3 8.6% 0.0% 0/3
6 6 17.1% 83.3% 5/6
7 2 5.7% 50.0% 1/2
8 5 14.3% 40.0% 2/5
9 6 17.1% 66.7% 4/6
10 2 5.7% 0.0% 0/2
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 4 25.0% 50.0% 2/4
4 1 6.2% 0.0% 0/1
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 4 25.0% 75.0% 3/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 4 25.0% 50.0% 2/4
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 2 28.6% 0.0% 0/2
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 2 22.2% 0.0% 0/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.