Neutron (Нейтрон)

Зураб Сухиашвили
7 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Camorra Tbilisi ·Тбілісі · 47 ігор за 2026 рік · 61 загалом · остання гра 17 жов 2026
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — ParadoX
Усі гравці клубу
Ігор 47
Win-rate 57.4% 27/47
Бали 54.70 з них 14.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 16.7% 1 із 6 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 71.4% 5/7
мирний 59.3% 16/27
шериф 50.0% 3/6
мафія 42.9% 3/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 57.4%
мафія 7 14.9%
дон 7 14.9%
шериф 6 12.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
47 ігор · частки рахуються від них
1 15 31.9% 60.0% 9/15
2 3 6.4% 66.7% 2/3
3 5 10.6% 60.0% 3/5
4 1 2.1% 100.0% 1/1
5 2 4.3% 0.0% 0/2
6 4 8.5% 75.0% 3/4
7 3 6.4% 100.0% 3/3
8 3 6.4% 33.3% 1/3
9 6 12.8% 50.0% 3/6
10 5 10.6% 40.0% 2/5
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 29.6% 62.5% 5/8
2 2 7.4% 50.0% 1/2
3 4 14.8% 50.0% 2/4
4 1 3.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 7.4% 100.0% 2/2
7 2 7.4% 100.0% 2/2
8 2 7.4% 50.0% 1/2
9 2 7.4% 0.0% 0/2
10 4 14.8% 50.0% 2/4
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 50.0% 100.0% 3/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 0.0% 0/2
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 42.9% 100.0% 3/3
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.