Zuali

Zaal
2 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Camorra Tbilisi ·Тбілісі · 108 ігор за 2026 рік · 144 загалом · остання гра 24 жов 2026
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — ParadoX
Усі гравці клубу
Ігор 108
Win-rate 47.2% 51/108
Бали 105.30 з них 26.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 10
ЛХ 2+ 10.0% 1 із 10 ПУ
Штрафи 4.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 62.1% 18/29
дон 60.0% 6/10
мирний 39.3% 24/61
шериф 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 61 56.5%
мафія 29 26.9%
дон 10 9.3%
шериф 8 7.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
108 ігор · частки рахуються від них
1 5 4.6% 80.0% 4/5
2 10 9.3% 40.0% 4/10
3 10 9.3% 30.0% 3/10
4 4 3.7% 25.0% 1/4
5 4 3.7% 75.0% 3/4
6 15 13.9% 33.3% 5/15
7 15 13.9% 46.7% 7/15
8 19 17.6% 52.6% 10/19
9 9 8.3% 44.4% 4/9
10 17 15.7% 58.8% 10/17
61 гра за мирний · частки рахуються від них
1 3 4.9% 100.0% 3/3
2 6 9.8% 33.3% 2/6
3 6 9.8% 16.7% 1/6
4 2 3.3% 0.0% 0/2
5 2 3.3% 100.0% 2/2
6 9 14.8% 11.1% 1/9
7 11 18.0% 36.4% 4/11
8 6 9.8% 50.0% 3/6
9 3 4.9% 33.3% 1/3
10 13 21.3% 53.8% 7/13
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 2 25.0% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 0.0% 0/2
10 1 12.5% 100.0% 1/1
29 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.4% 0.0% 0/1
2 1 3.4% 100.0% 1/1
3 4 13.8% 50.0% 2/4
4 2 6.9% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 10.3% 66.7% 2/3
7 3 10.3% 66.7% 2/3
8 9 31.0% 55.6% 5/9
9 3 10.3% 100.0% 3/3
10 3 10.3% 66.7% 2/3
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 3 30.0% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 40.0% 50.0% 2/4
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.