Чудо)

Ксения
66 місце в рейтингу клубу · весь час
BONNIE&CLYDE ·Київ · 64 гри · остання гра 11 жов 2019
Амстердам, Нидерланды · домашній клуб — Amsterdam Mafia Club
Усі гравці клубу
Період
Ігор 64
Win-rate 53.1% 34/64
Бали 38.20 з них 4.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 12/16
дон 66.7% 4/6
мирний 42.9% 15/35
шериф 42.9% 3/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 54.7%
мафія 16 25.0%
шериф 7 10.9%
дон 6 9.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 2 3.1% 100.0% 2/2
2 6 9.4% 50.0% 3/6
3 1 1.6% 0.0% 0/1
4 1 1.6% 100.0% 1/1
5 12 18.8% 41.7% 5/12
6 9 14.1% 44.4% 4/9
7 8 12.5% 75.0% 6/8
8 10 15.6% 50.0% 5/10
9 6 9.4% 50.0% 3/6
10 9 14.1% 55.6% 5/9
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 5.7% 50.0% 1/2
3 1 2.9% 0.0% 0/1
4 1 2.9% 100.0% 1/1
5 8 22.9% 50.0% 4/8
6 5 14.3% 40.0% 2/5
7 4 11.4% 50.0% 2/4
8 6 17.1% 33.3% 2/6
9 4 11.4% 50.0% 2/4
10 4 11.4% 25.0% 1/4
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 2 28.6% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 12.5% 100.0% 2/2
2 3 18.8% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 12.5% 0.0% 0/2
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 3 18.8% 66.7% 2/3
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 3 18.8% 100.0% 3/3
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 3 50.0% 100.0% 3/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 1 16.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.