Супермен ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

41 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 228 ігор · остання гра 12 гру 2018
Усі гравці клубу
Період
Ігор 228
Win-rate 49.6% 113/228
Бали 159.00 з них 2.00 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 27
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 26 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 56.7% 17/30
мафія 55.6% 25/45
мирний 46.9% 61/130
шериф 43.5% 10/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 130 57.0%
мафія 45 19.7%
дон 30 13.2%
шериф 23 10.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
228 ігор · частки рахуються від них
1 19 8.3% 47.4% 9/19
2 21 9.2% 38.1% 8/21
3 23 10.1% 26.1% 6/23
4 27 11.8% 51.9% 14/27
5 28 12.3% 42.9% 12/28
6 24 10.5% 58.3% 14/24
7 23 10.1% 56.5% 13/23
8 17 7.5% 70.6% 12/17
9 23 10.1% 47.8% 11/23
10 23 10.1% 60.9% 14/23
130 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 6.2% 50.0% 4/8
2 10 7.7% 20.0% 2/10
3 14 10.8% 14.3% 2/14
4 17 13.1% 35.3% 6/17
5 18 13.8% 55.6% 10/18
6 15 11.5% 46.7% 7/15
7 13 10.0% 61.5% 8/13
8 12 9.2% 66.7% 8/12
9 12 9.2% 58.3% 7/12
10 11 8.5% 63.6% 7/11
23 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 4.3% 0.0% 0/1
2 3 13.0% 66.7% 2/3
3 2 8.7% 50.0% 1/2
4 1 4.3% 100.0% 1/1
5 3 13.0% 0.0% 0/3
6 4 17.4% 75.0% 3/4
7 2 8.7% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 13.0% 0.0% 0/3
10 4 17.4% 50.0% 2/4
45 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 15.6% 42.9% 3/7
2 7 15.6% 57.1% 4/7
3 3 6.7% 0.0% 0/3
4 5 11.1% 80.0% 4/5
5 3 6.7% 33.3% 1/3
6 2 4.4% 50.0% 1/2
7 5 11.1% 60.0% 3/5
8 4 8.9% 100.0% 4/4
9 6 13.3% 50.0% 3/6
10 3 6.7% 66.7% 2/3
30 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 10.0% 66.7% 2/3
2 1 3.3% 0.0% 0/1
3 4 13.3% 75.0% 3/4
4 4 13.3% 75.0% 3/4
5 4 13.3% 25.0% 1/4
6 3 10.0% 100.0% 3/3
7 3 10.0% 33.3% 1/3
8 1 3.3% 0.0% 0/1
9 2 6.7% 50.0% 1/2
10 5 16.7% 60.0% 3/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.