Хайзенберг ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

32 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 259 ігор · остання гра 21 гру 2018
Усі гравці клубу
Період
Ігор 259
Win-rate 46.3% 120/259
Бали 199.00 з них 12.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 14
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 14 ПУ
Штрафи 4.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 22/44
шериф 47.8% 11/23
дон 45.8% 22/48
мирний 45.1% 65/144

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 144 55.6%
дон 48 18.5%
мафія 44 17.0%
шериф 23 8.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
259 ігор · частки рахуються від них
1 20 7.7% 40.0% 8/20
2 27 10.4% 51.9% 14/27
3 25 9.7% 52.0% 13/25
4 31 12.0% 45.2% 14/31
5 27 10.4% 44.4% 12/27
6 31 12.0% 51.6% 16/31
7 23 8.9% 43.5% 10/23
8 24 9.3% 45.8% 11/24
9 26 10.0% 34.6% 9/26
10 25 9.7% 52.0% 13/25
144 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 5.6% 37.5% 3/8
2 14 9.7% 64.3% 9/14
3 17 11.8% 52.9% 9/17
4 14 9.7% 42.9% 6/14
5 13 9.0% 38.5% 5/13
6 20 13.9% 40.0% 8/20
7 12 8.3% 58.3% 7/12
8 19 13.2% 42.1% 8/19
9 15 10.4% 20.0% 3/15
10 12 8.3% 58.3% 7/12
23 гри за шериф · частки рахуються від них
1 4 17.4% 50.0% 2/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 4.3% 100.0% 1/1
4 4 17.4% 25.0% 1/4
5 3 13.0% 33.3% 1/3
6 2 8.7% 100.0% 2/2
7 3 13.0% 33.3% 1/3
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 2 8.7% 100.0% 2/2
10 2 8.7% 0.0% 0/2
44 гри за мафія · частки рахуються від них
1 3 6.8% 33.3% 1/3
2 10 22.7% 50.0% 5/10
3 3 6.8% 33.3% 1/3
4 9 20.5% 55.6% 5/9
5 4 9.1% 75.0% 3/4
6 1 2.3% 100.0% 1/1
7 4 9.1% 0.0% 0/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 6 13.6% 50.0% 3/6
10 4 9.1% 75.0% 3/4
48 ігор за дон · частки рахуються від них
1 5 10.4% 40.0% 2/5
2 3 6.2% 0.0% 0/3
3 4 8.3% 50.0% 2/4
4 4 8.3% 50.0% 2/4
5 7 14.6% 42.9% 3/7
6 8 16.7% 62.5% 5/8
7 4 8.3% 50.0% 2/4
8 3 6.2% 66.7% 2/3
9 3 6.2% 33.3% 1/3
10 7 14.6% 42.9% 3/7

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.