Кошка ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

22 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 500 ігор · остання гра 21 гру 2018
Усі гравці клубу
Період
Ігор 500
Win-rate 48.2% 241/500
Бали 377.00 з них 12.00 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 41
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 40 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 51/102
дон 50.0% 19/38
мирний 48.1% 148/308
шериф 44.2% 23/52

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 308 61.6%
мафія 102 20.4%
шериф 52 10.4%
дон 38 7.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
500 ігор · частки рахуються від них
1 49 9.8% 46.9% 23/49
2 55 11.0% 61.8% 34/55
3 52 10.4% 48.1% 25/52
4 53 10.6% 56.6% 30/53
5 48 9.6% 27.1% 13/48
6 49 9.8% 51.0% 25/49
7 54 10.8% 35.2% 19/54
8 39 7.8% 64.1% 25/39
9 49 9.8% 44.9% 22/49
10 52 10.4% 48.1% 25/52
308 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 31 10.1% 48.4% 15/31
2 35 11.4% 60.0% 21/35
3 34 11.0% 44.1% 15/34
4 40 13.0% 62.5% 25/40
5 31 10.1% 25.8% 8/31
6 24 7.8% 54.2% 13/24
7 32 10.4% 28.1% 9/32
8 27 8.8% 59.3% 16/27
9 26 8.4% 42.3% 11/26
10 28 9.1% 53.6% 15/28
52 гри за шериф · частки рахуються від них
1 5 9.6% 40.0% 2/5
2 3 5.8% 33.3% 1/3
3 6 11.5% 83.3% 5/6
4 6 11.5% 50.0% 3/6
5 8 15.4% 12.5% 1/8
6 7 13.5% 28.6% 2/7
7 4 7.7% 25.0% 1/4
8 4 7.7% 75.0% 3/4
9 6 11.5% 66.7% 4/6
10 3 5.8% 33.3% 1/3
102 гри за мафія · частки рахуються від них
1 10 9.8% 60.0% 6/10
2 13 12.7% 61.5% 8/13
3 9 8.8% 55.6% 5/9
4 7 6.9% 28.6% 2/7
5 8 7.8% 50.0% 4/8
6 10 9.8% 40.0% 4/10
7 15 14.7% 46.7% 7/15
8 6 5.9% 66.7% 4/6
9 10 9.8% 50.0% 5/10
10 14 13.7% 42.9% 6/14
38 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 7.9% 0.0% 0/3
2 4 10.5% 100.0% 4/4
3 3 7.9% 0.0% 0/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 2.6% 0.0% 0/1
6 8 21.1% 75.0% 6/8
7 3 7.9% 66.7% 2/3
8 2 5.3% 100.0% 2/2
9 7 18.4% 28.6% 2/7
10 7 18.4% 42.9% 3/7

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.