Суфриер ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

9 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 617 ігор · остання гра 26 гру 2018
Усі гравці клубу
Період
Ігор 617
Win-rate 56.4% 348/617
Бали 534.40 з них 32.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 92
ЛХ 2+ 1.1% 1 із 91 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 62.3% 66/106
дон 61.3% 38/62
шериф 58.1% 43/74
мирний 53.6% 201/375

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 375 60.8%
мафія 106 17.2%
шериф 74 12.0%
дон 62 10.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
617 ігор · частки рахуються від них
1 57 9.2% 49.1% 28/57
2 66 10.7% 63.6% 42/66
3 75 12.2% 64.0% 48/75
4 59 9.6% 52.5% 31/59
5 48 7.8% 60.4% 29/48
6 66 10.7% 47.0% 31/66
7 57 9.2% 49.1% 28/57
8 65 10.5% 61.5% 40/65
9 64 10.4% 57.8% 37/64
10 60 9.7% 56.7% 34/60
375 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 35 9.3% 51.4% 18/35
2 37 9.9% 54.1% 20/37
3 49 13.1% 65.3% 32/49
4 37 9.9% 51.4% 19/37
5 26 6.9% 50.0% 13/26
6 46 12.3% 41.3% 19/46
7 36 9.6% 47.2% 17/36
8 43 11.5% 65.1% 28/43
9 36 9.6% 47.2% 17/36
10 30 8.0% 60.0% 18/30
74 гри за шериф · частки рахуються від них
1 6 8.1% 50.0% 3/6
2 6 8.1% 83.3% 5/6
3 14 18.9% 71.4% 10/14
4 7 9.5% 42.9% 3/7
5 4 5.4% 50.0% 2/4
6 7 9.5% 57.1% 4/7
7 7 9.5% 28.6% 2/7
8 4 5.4% 25.0% 1/4
9 9 12.2% 77.8% 7/9
10 10 13.5% 60.0% 6/10
106 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 8 7.5% 12.5% 1/8
2 15 14.2% 73.3% 11/15
3 5 4.7% 40.0% 2/5
4 10 9.4% 60.0% 6/10
5 11 10.4% 90.9% 10/11
6 8 7.5% 62.5% 5/8
7 10 9.4% 60.0% 6/10
8 15 14.2% 66.7% 10/15
9 11 10.4% 54.5% 6/11
10 13 12.3% 69.2% 9/13
62 гри за дон · частки рахуються від них
1 8 12.9% 75.0% 6/8
2 8 12.9% 75.0% 6/8
3 7 11.3% 57.1% 4/7
4 5 8.1% 60.0% 3/5
5 7 11.3% 57.1% 4/7
6 5 8.1% 60.0% 3/5
7 4 6.5% 75.0% 3/4
8 3 4.8% 33.3% 1/3
9 8 12.9% 87.5% 7/8
10 7 11.3% 14.3% 1/7

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.