Бендер ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

16 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 583 гри · остання гра 28 гру 2018
Усі гравці клубу
Період
Ігор 583
Win-rate 46.3% 270/583
Бали 417.00 з них 9.00 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 71
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 70 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 58.0% 29/50
мафія 52.5% 62/118
мирний 44.0% 159/361
шериф 37.0% 20/54

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 361 61.9%
мафія 118 20.2%
шериф 54 9.3%
дон 50 8.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
583 гри · частки рахуються від них
1 25 4.3% 48.0% 12/25
2 56 9.6% 41.1% 23/56
3 65 11.1% 52.3% 34/65
4 62 10.6% 41.9% 26/62
5 59 10.1% 42.4% 25/59
6 64 11.0% 50.0% 32/64
7 61 10.5% 45.9% 28/61
8 70 12.0% 42.9% 30/70
9 66 11.3% 40.9% 27/66
10 55 9.4% 60.0% 33/55
361 гра за мирний · частки рахуються від них
1 14 3.9% 42.9% 6/14
2 37 10.2% 45.9% 17/37
3 38 10.5% 52.6% 20/38
4 40 11.1% 40.0% 16/40
5 36 10.0% 36.1% 13/36
6 41 11.4% 46.3% 19/41
7 42 11.6% 45.2% 19/42
8 40 11.1% 40.0% 16/40
9 38 10.5% 31.6% 12/38
10 35 9.7% 60.0% 21/35
54 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 3.7% 100.0% 2/2
2 5 9.3% 20.0% 1/5
3 9 16.7% 66.7% 6/9
4 2 3.7% 0.0% 0/2
5 5 9.3% 40.0% 2/5
6 5 9.3% 40.0% 2/5
7 2 3.7% 0.0% 0/2
8 13 24.1% 23.1% 3/13
9 9 16.7% 33.3% 3/9
10 2 3.7% 50.0% 1/2
118 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 5.9% 28.6% 2/7
2 10 8.5% 30.0% 3/10
3 14 11.9% 28.6% 4/14
4 17 14.4% 58.8% 10/17
5 13 11.0% 69.2% 9/13
6 9 7.6% 66.7% 6/9
7 12 10.2% 58.3% 7/12
8 14 11.9% 64.3% 9/14
9 11 9.3% 54.5% 6/11
10 11 9.3% 54.5% 6/11
50 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 4.0% 100.0% 2/2
2 4 8.0% 50.0% 2/4
3 4 8.0% 100.0% 4/4
4 3 6.0% 0.0% 0/3
5 5 10.0% 20.0% 1/5
6 9 18.0% 55.6% 5/9
7 5 10.0% 40.0% 2/5
8 3 6.0% 66.7% 2/3
9 8 16.0% 75.0% 6/8
10 7 14.0% 71.4% 5/7

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.