Лев

Иван Михайленко
10 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 539 ігор · остання гра 8 лис 2019
Днепр, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 539
Win-rate 54.9% 296/539
Бали 523.80 з них 81.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 78
ЛХ 2+ 7.8% 6 із 77 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 67.5% 81/120
дон 65.5% 38/58
шериф 51.9% 27/52
мирний 48.5% 150/309

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 309 57.3%
мафія 120 22.3%
дон 58 10.8%
шериф 52 9.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
539 ігор · частки рахуються від них
1 60 11.1% 55.0% 33/60
2 61 11.3% 55.7% 34/61
3 66 12.2% 48.5% 32/66
4 53 9.8% 50.9% 27/53
5 50 9.3% 62.0% 31/50
6 37 6.9% 56.8% 21/37
7 54 10.0% 48.1% 26/54
8 57 10.6% 47.4% 27/57
9 46 8.5% 63.0% 29/46
10 55 10.2% 65.5% 36/55
309 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 32 10.4% 46.9% 15/32
2 27 8.7% 44.4% 12/27
3 35 11.3% 42.9% 15/35
4 41 13.3% 43.9% 18/41
5 30 9.7% 60.0% 18/30
6 22 7.1% 54.5% 12/22
7 31 10.0% 41.9% 13/31
8 36 11.7% 38.9% 14/36
9 26 8.4% 57.7% 15/26
10 29 9.4% 62.1% 18/29
52 гри за шериф · частки рахуються від них
1 6 11.5% 50.0% 3/6
2 10 19.2% 40.0% 4/10
3 7 13.5% 57.1% 4/7
4 5 9.6% 60.0% 3/5
5 6 11.5% 66.7% 4/6
6 2 3.8% 0.0% 0/2
7 5 9.6% 40.0% 2/5
8 3 5.8% 66.7% 2/3
9 4 7.7% 50.0% 2/4
10 4 7.7% 75.0% 3/4
120 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 15 12.5% 73.3% 11/15
2 17 14.2% 76.5% 13/17
3 16 13.3% 43.8% 7/16
4 5 4.2% 100.0% 5/5
5 11 9.2% 72.7% 8/11
6 11 9.2% 72.7% 8/11
7 12 10.0% 58.3% 7/12
8 7 5.8% 42.9% 3/7
9 9 7.5% 77.8% 7/9
10 17 14.2% 70.6% 12/17
58 ігор за дон · частки рахуються від них
1 7 12.1% 57.1% 4/7
2 7 12.1% 71.4% 5/7
3 8 13.8% 75.0% 6/8
4 2 3.4% 50.0% 1/2
5 3 5.2% 33.3% 1/3
6 2 3.4% 50.0% 1/2
7 6 10.3% 66.7% 4/6
8 11 19.0% 72.7% 8/11
9 7 12.1% 71.4% 5/7
10 5 8.6% 60.0% 3/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.