Кира ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

29 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 507 ігор · остання гра 10 лис 2019
Усі гравці клубу
Період
Ігор 507
Win-rate 48.5% 246/507
Бали 244.00 штраф віднято
ПУ · перший убитий 31
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 31 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.4% 56/101
дон 51.5% 34/66
мирний 45.9% 129/281
шериф 45.8% 27/59

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 281 55.4%
мафія 101 19.9%
дон 66 13.0%
шериф 59 11.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
507 ігор · частки рахуються від них
1 56 11.0% 55.4% 31/56
2 56 11.0% 51.8% 29/56
3 40 7.9% 42.5% 17/40
4 44 8.7% 52.3% 23/44
5 53 10.5% 54.7% 29/53
6 48 9.5% 41.7% 20/48
7 43 8.5% 46.5% 20/43
8 37 7.3% 48.6% 18/37
9 53 10.5% 47.2% 25/53
10 77 15.2% 44.2% 34/77
281 гра за мирний · частки рахуються від них
1 33 11.7% 48.5% 16/33
2 31 11.0% 58.1% 18/31
3 24 8.5% 29.2% 7/24
4 24 8.5% 58.3% 14/24
5 29 10.3% 48.3% 14/29
6 27 9.6% 37.0% 10/27
7 24 8.5% 41.7% 10/24
8 16 5.7% 50.0% 8/16
9 31 11.0% 51.6% 16/31
10 42 14.9% 38.1% 16/42
59 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 11 18.6% 45.5% 5/11
2 4 6.8% 25.0% 1/4
3 3 5.1% 66.7% 2/3
4 3 5.1% 33.3% 1/3
5 7 11.9% 57.1% 4/7
6 6 10.2% 16.7% 1/6
7 5 8.5% 40.0% 2/5
8 7 11.9% 57.1% 4/7
9 8 13.6% 37.5% 3/8
10 5 8.5% 80.0% 4/5
101 гра за мафія · частки рахуються від них
1 9 8.9% 88.9% 8/9
2 12 11.9% 25.0% 3/12
3 8 7.9% 50.0% 4/8
4 9 8.9% 55.6% 5/9
5 8 7.9% 62.5% 5/8
6 10 9.9% 70.0% 7/10
7 8 7.9% 62.5% 5/8
8 9 8.9% 55.6% 5/9
9 11 10.9% 45.5% 5/11
10 17 16.8% 52.9% 9/17
66 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 4.5% 66.7% 2/3
2 9 13.6% 77.8% 7/9
3 5 7.6% 80.0% 4/5
4 8 12.1% 37.5% 3/8
5 9 13.6% 66.7% 6/9
6 5 7.6% 40.0% 2/5
7 6 9.1% 50.0% 3/6
8 5 7.6% 20.0% 1/5
9 3 4.5% 33.3% 1/3
10 13 19.7% 38.5% 5/13

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.