Гомер Симпсон ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

90 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 155 ігор · остання гра 15 лис 2019
Усі гравці клубу
Період
Ігор 155
Win-rate 37.4% 58/155
Бали 56.00 штраф віднято
ПУ · перший убитий 9
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 8 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 8/16
мафія 41.7% 10/24
мирний 36.5% 38/104
шериф 18.2% 2/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 104 67.1%
мафія 24 15.5%
дон 16 10.3%
шериф 11 7.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
155 ігор · частки рахуються від них
1 14 9.0% 28.6% 4/14
2 14 9.0% 50.0% 7/14
3 13 8.4% 30.8% 4/13
4 30 19.4% 40.0% 12/30
5 13 8.4% 46.2% 6/13
6 16 10.3% 37.5% 6/16
7 9 5.8% 33.3% 3/9
8 20 12.9% 50.0% 10/20
9 16 10.3% 18.8% 3/16
10 10 6.5% 30.0% 3/10
104 гри за мирний · частки рахуються від них
1 7 6.7% 28.6% 2/7
2 8 7.7% 50.0% 4/8
3 8 7.7% 37.5% 3/8
4 19 18.3% 31.6% 6/19
5 11 10.6% 45.5% 5/11
6 14 13.5% 35.7% 5/14
7 3 2.9% 33.3% 1/3
8 14 13.5% 50.0% 7/14
9 15 14.4% 20.0% 3/15
10 5 4.8% 40.0% 2/5
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 27.3% 33.3% 1/3
4 3 27.3% 33.3% 1/3
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 0.0% 0/1
24 гри за мафія · частки рахуються від них
1 5 20.8% 40.0% 2/5
2 3 12.5% 66.7% 2/3
3 1 4.2% 0.0% 0/1
4 5 20.8% 40.0% 2/5
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 16.7% 50.0% 2/4
8 3 12.5% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 12.5% 33.3% 1/3
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 3 18.8% 33.3% 1/3
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 3 18.8% 100.0% 3/3
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 3 18.8% 66.7% 2/3
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 1 6.2% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.