Пан Гималайский

Виктор Демёхин
4 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 1000 ігор · остання гра 29 лис 2019
тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 1000
Win-rate 45.6% 456/1000
Бали 721.20 з них 31.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 57
ЛХ 2+ 13.0% 7 із 54 ПУ
Штрафи 3.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 52.6% 110/209
дон 44.0% 48/109
шериф 43.8% 53/121
мирний 43.7% 245/561

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 561 56.1%
мафія 209 20.9%
шериф 121 12.1%
дон 109 10.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
1000 ігор · частки рахуються від них
1 199 19.9% 48.2% 96/199
2 106 10.6% 44.3% 47/106
3 83 8.3% 44.6% 37/83
4 111 11.1% 48.6% 54/111
5 110 11.0% 38.2% 42/110
6 83 8.3% 48.2% 40/83
7 88 8.8% 51.1% 45/88
8 82 8.2% 39.0% 32/82
9 61 6.1% 37.7% 23/61
10 77 7.7% 51.9% 40/77
561 гра за мирний · частки рахуються від них
1 115 20.5% 47.8% 55/115
2 59 10.5% 44.1% 26/59
3 56 10.0% 42.9% 24/56
4 63 11.2% 47.6% 30/63
5 50 8.9% 34.0% 17/50
6 49 8.7% 46.9% 23/49
7 51 9.1% 49.0% 25/51
8 42 7.5% 31.0% 13/42
9 35 6.2% 37.1% 13/35
10 41 7.3% 46.3% 19/41
121 гра за шериф · частки рахуються від них
1 29 24.0% 34.5% 10/29
2 17 14.0% 41.2% 7/17
3 5 4.1% 40.0% 2/5
4 11 9.1% 72.7% 8/11
5 17 14.0% 41.2% 7/17
6 10 8.3% 50.0% 5/10
7 3 2.5% 33.3% 1/3
8 10 8.3% 50.0% 5/10
9 6 5.0% 50.0% 3/6
10 13 10.7% 38.5% 5/13
209 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 38 18.2% 60.5% 23/38
2 17 8.1% 52.9% 9/17
3 18 8.6% 50.0% 9/18
4 24 11.5% 50.0% 12/24
5 29 13.9% 44.8% 13/29
6 16 7.7% 50.0% 8/16
7 18 8.6% 44.4% 8/18
8 18 8.6% 61.1% 11/18
9 15 7.2% 46.7% 7/15
10 16 7.7% 62.5% 10/16
109 ігор за дон · частки рахуються від них
1 17 15.6% 47.1% 8/17
2 13 11.9% 38.5% 5/13
3 4 3.7% 50.0% 2/4
4 13 11.9% 30.8% 4/13
5 14 12.8% 35.7% 5/14
6 8 7.3% 50.0% 4/8
7 16 14.7% 68.8% 11/16
8 12 11.0% 25.0% 3/12
9 5 4.6% 0.0% 0/5
10 7 6.4% 85.7% 6/7

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.