Мила

Людмила Гурмаза
70 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 189 ігор · остання гра 4 гру 2019
Днепр, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 189
Win-rate 43.9% 83/189
Бали 80.50 штраф віднято
ПУ · перший убитий 11
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 11 ПУ
Штрафи 2.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 65.2% 15/23
дон 56.0% 14/25
мафія 50.0% 16/32
мирний 34.9% 38/109

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 109 57.7%
мафія 32 16.9%
дон 25 13.2%
шериф 23 12.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
189 ігор · частки рахуються від них
1 17 9.0% 29.4% 5/17
2 16 8.5% 50.0% 8/16
3 23 12.2% 43.5% 10/23
4 15 7.9% 33.3% 5/15
5 19 10.1% 42.1% 8/19
6 18 9.5% 44.4% 8/18
7 20 10.6% 50.0% 10/20
8 24 12.7% 45.8% 11/24
9 15 7.9% 46.7% 7/15
10 22 11.6% 50.0% 11/22
109 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 7.3% 12.5% 1/8
2 8 7.3% 50.0% 4/8
3 16 14.7% 31.3% 5/16
4 6 5.5% 33.3% 2/6
5 11 10.1% 36.4% 4/11
6 8 7.3% 25.0% 2/8
7 13 11.9% 46.2% 6/13
8 18 16.5% 50.0% 9/18
9 7 6.4% 14.3% 1/7
10 14 12.8% 28.6% 4/14
23 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 4.3% 100.0% 1/1
2 3 13.0% 33.3% 1/3
3 1 4.3% 100.0% 1/1
4 5 21.7% 40.0% 2/5
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 4.3% 100.0% 1/1
7 3 13.0% 66.7% 2/3
8 1 4.3% 0.0% 0/1
9 4 17.4% 100.0% 4/4
10 4 17.4% 75.0% 3/4
32 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.1% 100.0% 1/1
2 3 9.4% 66.7% 2/3
3 3 9.4% 33.3% 1/3
4 4 12.5% 25.0% 1/4
5 5 15.6% 60.0% 3/5
6 6 18.8% 66.7% 4/6
7 2 6.2% 0.0% 0/2
8 4 12.5% 25.0% 1/4
9 2 6.2% 50.0% 1/2
10 2 6.2% 100.0% 2/2
25 ігор за дон · частки рахуються від них
1 7 28.0% 28.6% 2/7
2 2 8.0% 50.0% 1/2
3 3 12.0% 100.0% 3/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 12.0% 33.3% 1/3
6 3 12.0% 33.3% 1/3
7 2 8.0% 100.0% 2/2
8 1 4.0% 100.0% 1/1
9 2 8.0% 50.0% 1/2
10 2 8.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.