Немо

Вадим Сенявин
15 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 686 ігор · остання гра 6 гру 2019
тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 686
Win-rate 49.6% 340/686
Бали 437.00 з них 8.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 57
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 57 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.3% 88/159
мирний 49.5% 193/390
дон 48.6% 36/74
шериф 36.5% 23/63

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 390 56.9%
мафія 159 23.2%
дон 74 10.8%
шериф 63 9.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
686 ігор · частки рахуються від них
1 80 11.7% 51.3% 41/80
2 66 9.6% 36.4% 24/66
3 68 9.9% 42.6% 29/68
4 88 12.8% 39.8% 35/88
5 67 9.8% 52.2% 35/67
6 60 8.7% 56.7% 34/60
7 61 8.9% 57.4% 35/61
8 56 8.2% 57.1% 32/56
9 68 9.9% 57.4% 39/68
10 72 10.5% 50.0% 36/72
390 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 39 10.0% 51.3% 20/39
2 37 9.5% 35.1% 13/37
3 44 11.3% 36.4% 16/44
4 39 10.0% 35.9% 14/39
5 42 10.8% 59.5% 25/42
6 36 9.2% 52.8% 19/36
7 39 10.0% 56.4% 22/39
8 33 8.5% 54.5% 18/33
9 46 11.8% 56.5% 26/46
10 35 9.0% 57.1% 20/35
63 гри за шериф · частки рахуються від них
1 10 15.9% 30.0% 3/10
2 8 12.7% 12.5% 1/8
3 3 4.8% 33.3% 1/3
4 17 27.0% 17.6% 3/17
5 4 6.3% 50.0% 2/4
6 6 9.5% 66.7% 4/6
7 5 7.9% 60.0% 3/5
8 4 6.3% 100.0% 4/4
9 3 4.8% 66.7% 2/3
10 3 4.8% 0.0% 0/3
159 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 20 12.6% 60.0% 12/20
2 15 9.4% 53.3% 8/15
3 15 9.4% 66.7% 10/15
4 17 10.7% 58.8% 10/17
5 18 11.3% 33.3% 6/18
6 15 9.4% 73.3% 11/15
7 10 6.3% 40.0% 4/10
8 14 8.8% 57.1% 8/14
9 12 7.5% 58.3% 7/12
10 23 14.5% 52.2% 12/23
74 гри за дон · частки рахуються від них
1 11 14.9% 54.5% 6/11
2 6 8.1% 33.3% 2/6
3 6 8.1% 33.3% 2/6
4 15 20.3% 53.3% 8/15
5 3 4.1% 66.7% 2/3
6 3 4.1% 0.0% 0/3
7 7 9.5% 85.7% 6/7
8 5 6.8% 40.0% 2/5
9 7 9.5% 57.1% 4/7
10 11 14.9% 36.4% 4/11

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.