Темный

Михаил Темнов
13 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 635 ігор · остання гра 8 гру 2019
Днепр, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 635
Win-rate 49.0% 311/635
Бали 478.80 з них 43.80 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 75
ЛХ 2+ 2.7% 2 із 75 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.0% 77/140
дон 51.7% 31/60
шериф 50.0% 29/58
мирний 46.2% 174/377

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 377 59.4%
мафія 140 22.0%
дон 60 9.4%
шериф 58 9.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
635 ігор · частки рахуються від них
1 60 9.4% 53.3% 32/60
2 64 10.1% 40.6% 26/64
3 73 11.5% 45.2% 33/73
4 77 12.1% 45.5% 35/77
5 54 8.5% 42.6% 23/54
6 51 8.0% 45.1% 23/51
7 73 11.5% 54.8% 40/73
8 58 9.1% 50.0% 29/58
9 55 8.7% 54.5% 30/55
10 70 11.0% 57.1% 40/70
377 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 37 9.8% 56.8% 21/37
2 43 11.4% 39.5% 17/43
3 41 10.9% 36.6% 15/41
4 39 10.3% 43.6% 17/39
5 32 8.5% 40.6% 13/32
6 34 9.0% 50.0% 17/34
7 40 10.6% 42.5% 17/40
8 36 9.5% 41.7% 15/36
9 32 8.5% 53.1% 17/32
10 43 11.4% 58.1% 25/43
58 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 6 10.3% 33.3% 2/6
2 5 8.6% 40.0% 2/5
3 6 10.3% 66.7% 4/6
4 10 17.2% 10.0% 1/10
5 7 12.1% 14.3% 1/7
6 4 6.9% 50.0% 2/4
7 4 6.9% 100.0% 4/4
8 6 10.3% 83.3% 5/6
9 3 5.2% 100.0% 3/3
10 7 12.1% 71.4% 5/7
140 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 11 7.9% 45.5% 5/11
2 11 7.9% 54.5% 6/11
3 15 10.7% 46.7% 7/15
4 24 17.1% 58.3% 14/24
5 10 7.1% 70.0% 7/10
6 8 5.7% 50.0% 4/8
7 21 15.0% 66.7% 14/21
8 12 8.6% 66.7% 8/12
9 15 10.7% 40.0% 6/15
10 13 9.3% 46.2% 6/13
60 ігор за дон · частки рахуються від них
1 6 10.0% 66.7% 4/6
2 5 8.3% 20.0% 1/5
3 11 18.3% 63.6% 7/11
4 4 6.7% 75.0% 3/4
5 5 8.3% 40.0% 2/5
6 5 8.3% 0.0% 0/5
7 8 13.3% 62.5% 5/8
8 4 6.7% 25.0% 1/4
9 5 8.3% 80.0% 4/5
10 7 11.7% 57.1% 4/7

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.