Valar Dohaeris

Ольга Сеножатская
3 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 846 ігор · остання гра 20 гру 2019
Днепр, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 846
Win-rate 56.7% 480/846
Бали 765.80 з них 75.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 133
ЛХ 2+ 4.5% 6 із 132 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 69.6% 64/92
шериф 61.5% 59/96
мафія 60.9% 106/174
мирний 51.9% 251/484

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 484 57.2%
мафія 174 20.6%
шериф 96 11.3%
дон 92 10.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
846 ігор · частки рахуються від них
1 100 11.8% 61.0% 61/100
2 94 11.1% 57.4% 54/94
3 77 9.1% 59.7% 46/77
4 83 9.8% 50.6% 42/83
5 75 8.9% 48.0% 36/75
6 74 8.7% 55.4% 41/74
7 76 9.0% 52.6% 40/76
8 78 9.2% 57.7% 45/78
9 77 9.1% 55.8% 43/77
10 112 13.2% 64.3% 72/112
484 гри за мирний · частки рахуються від них
1 52 10.7% 57.7% 30/52
2 57 11.8% 50.9% 29/57
3 49 10.1% 53.1% 26/49
4 36 7.4% 38.9% 14/36
5 42 8.7% 42.9% 18/42
6 47 9.7% 46.8% 22/47
7 41 8.5% 51.2% 21/41
8 42 8.7% 57.1% 24/42
9 52 10.7% 53.8% 28/52
10 66 13.6% 59.1% 39/66
96 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 12 12.5% 66.7% 8/12
2 12 12.5% 58.3% 7/12
3 6 6.2% 83.3% 5/6
4 13 13.5% 46.2% 6/13
5 6 6.2% 50.0% 3/6
6 9 9.4% 77.8% 7/9
7 11 11.5% 81.8% 9/11
8 12 12.5% 33.3% 4/12
9 5 5.2% 60.0% 3/5
10 10 10.4% 70.0% 7/10
174 гри за мафія · частки рахуються від них
1 28 16.1% 71.4% 20/28
2 13 7.5% 61.5% 8/13
3 11 6.3% 45.5% 5/11
4 22 12.6% 63.6% 14/22
5 17 9.8% 52.9% 9/17
6 11 6.3% 45.5% 5/11
7 16 9.2% 43.8% 7/16
8 19 10.9% 63.2% 12/19
9 13 7.5% 61.5% 8/13
10 24 13.8% 75.0% 18/24
92 гри за дон · частки рахуються від них
1 8 8.7% 37.5% 3/8
2 12 13.0% 83.3% 10/12
3 11 12.0% 90.9% 10/11
4 12 13.0% 66.7% 8/12
5 10 10.9% 60.0% 6/10
6 7 7.6% 100.0% 7/7
7 8 8.7% 37.5% 3/8
8 5 5.4% 100.0% 5/5
9 7 7.6% 57.1% 4/7
10 12 13.0% 66.7% 8/12

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.